بازی بیمارستان وظیفه. بازی آنلاین به صورت رایگان.

بازی های آنلاین رایگان

"به منظور دریافت یک دکتر دیپلم یا پرستار بسیار طولانی و پشتکار به مطالعه و بررسی داشته باشد، امتحانات و آموزش های عملی است.

© رایگان بازی آنلاین بیمارستان وظیفه.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

بازی آنلاین بیمارستان وظیفه


بازی بیمارستان وظیفه آنلاین. چگونه بازی بازی آنلاین "به منظور دریافت یک دکتر دیپلم یا پرستار بسیار طولانی و پشتکار به مطالعه و بررسی داشته باشد، امتحانات و آموزش های عملی است. و سپس، گرفتن شغل، کمک به افراد بیمار پیدا بهداشت و ارائه کمک ممکن است خوش آمدید.
اگر شما فکر می کنم که یک پرستار به راحتی، اجرای بازی در بیمارستان وظیفه و احساس می کنید بر روی پوست، به عنوان پرسنل سنگین روزمره معمول پزشکی وجود دارد.
شما باید برای کار در درمانگاه اورژانس به طور منظم. مسئولیت شما در این بازی در وظیفه حمل و نقل بیمارستان بیماران تازه اعتراف به جایی که آنها قادر خواهند بود برای تشخیص و از بین بردن این بیماری بروید. پس از همه، چگونه به سرعت بیمار زندگی را دریافت خواهد کرد کمک های لازم در سرعت بهبود او بستگی دارد نه تنها، بلکه.
کنترل کردن بازی بیمارستان وظیفه بسیار ساده است: شما نیاز به کلیک بر روی بیمار، محل جایی که آنها می خواهید برای ارسال. یک مشکل بسیار بزرگتر در بازی خواهد بود در زمان پس از واقع، به آسانسور را تا 3 طبقه نیاز دقیقه گرانبها، پس از آن سلامت بیماران خود را، و دیگران انتظار کمک قابل توجهی می تواند بدتر. بنابراین شما باید به چرخش مانند سنجاب در قفس، بدون حق یک تعطیلی رسمی و ناهار مغذی.
رای دادن به این بازی: بازی: 0
بیمارستان وظیفه ( رای29, امتیاز middlecover: 4.17/5)
0%

این بازی های فلش